Новий мотор-редуктор 1200 Н з безщітковим двигуном.
Обладнаний вбудованим блоком керування й інтегрованим двоспрямованим приймачем.
Різні комплекти на вибір, що поєднують ремінний або ланцюговий привод із типом напрямної (4 м — 3, 2 м або 2 x 1, 6 м).
Продуктивність
Призначений для інтенсивного використання завдяки новому безщітковому двигуну (до 150 циклів на день).
Розширюваний блок керування з додатковими модулями для збільшення кількості входів або виходів.
Spider1200 отримав екологічну сертифікацію продукту, що є основною потребою для «зелених» державних контрактів і планів «зеленого» будівництва.
Енергоспоживання знижується до 20% завдяки новому безщітковому двигуну**
Розроблено з урахуванням принципів сталого розвитку. Виготовлено на понад 80% з переробленого пластику.
Безпека
Система візуального контролю Eye Check: зелені та червоні світлодіоди, вбудовані в двигун, сигналізують про потенційні проблеми/необхідність обслуговування або показують, що все працює справно.
** Призначено за допомогою порівняння енергоспоживання Spider1200BLW з аналогічною моделлю безщіткового двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Інтенсивність використання | 80 % |
| Максимальна висота воріт | 3.4 мм |
| Максимальна площа воріт | 16.9 м2 |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 10 м/хв |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте

