Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий редукторний електропривод 800N.
Обладнаний вбудованим блоком керування й інтегрованим двоспрямованим приймачем.
З ремінною напрямною 3, 2 м.
Spider800 отримав екологічну сертифікацію, що є основною потребою для «зелених» державних контрактів і планів екологічного будівництва.
Розроблений з урахуванням принципів сталого розвитку. Виготовлений більш ніж на 80% з переробленого пластику.
Безпека
Система візуального контролю Eye Check: зелені та червоні світлодіоди, вбудовані в двигун, сигналізують про потенційні проблеми/необхідність обслуговування або показують, що все працює справно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Максимальна висота воріт | 2.6 мм |
| Максимальна площа воріт | 11.4 м² |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте

