Автоматика для воріт Roger MONOS4/220 являє собою комплект обладнання для автоматизації воріт зі стулками завширшки до 4 м і вагою до 450 кг. Основа комплекту — електромеханічні телескопічні приводи з надійним робочим ресурсом, що становить не менш ніж 10 років за регулярного технічного обслуговування. Це якісна та функціональна автоматика для воріт, виготовлена в Італії таким відомим виробником систем автоматизації, як Roger Technology, чия бездоганна репутація й інноваційний підхід до технічних рішень здобули популярність і довіру споживачів у багатьох країнах світу. Монтаж обладнання здійснюється легко та швидко (зокрема на широкі стовпи) і завдяки регульованим монтажним кронштейнам не вимагає проведення зварювальних робіт.
Склад комплекту автоматики Roger KIT MONOS4/220GO:
електромеханічний привод MONOS4/220 — 2 шт. (лівий, правий);
блок керування 230 В H70/200AC/BOX — 1 шт.;
приймач внутрішній 2-канальний H93/RX20A/I — 1 шт.;
пульт керування 2-канальний E80/ТХ52R/2 — 2 шт;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Максимальна вага стулки | 450 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упакованого виробу | 20 кг |
| Час відкриття на 90° | 24 сек |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Максимальна ширина стулки | 4000 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 1223x178x111 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 2400 Н |
| Хід штока | 400 мм |
- Ціна: 37 080 ₴








