Електромеханічний мотор-редуктор для відкривних воріт, з живленням 24 В постійного струму, з магнітним енкодером.
Надійний і з тривалим терміном експлуатації: завдяки корпусу з двома міцними алюмінієвими кожухами, пофарбованими поліефірною фарбою; стійкіший до атмосферних впливів.
Рухомі внутрішні частини повністю виготовлені зі сталі, легких сплавів і технополімерів.
Тихий: запатентоване розташування внутрішніх компонентів і бронзовий гвинт.
Ексклюзивне запатентоване розташування внутрішніх компонентів
Зручний місткий відсік для під'єднання: швидкий і легкий доступ зверху до внутрішніх компонентів, розміщених у верхньому відсіку двигуна.
Просте встановлення та обслуговування: з вбудованим конденсатором.
Рекомендовані блоки керування: Moonclever MC824H.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відкриття на 90° | 32 сек |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Кінцевий вимикач | 2 механічні |
| Максимальна ширина стулки | 5000 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 965x115x105 мм |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 95 Циклів |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Хід штока | 540 мм |
- Ціна: 16 274 ₴

