Електропривод Gant IZ 1200N для відкатних воріт вагою до 1200 кг і довжиною воріт до 8 м із вбудованим блоком керування, вбудованим приймачем і магнітними кінцевими вимикачами.
Привод — самоблокувальний, не дає змогу після повного закриття відкрити ворота руками. Завдяки цьому немає потреби додаткового механічного блокування воріт замком.
Автоматичне закривання.
Можливість ручного розблокування воріт.
Можливість електронного регулювання зусилля.
Наявність плати радіокерування 433, 92 МГц сумісний із системами Gant
Комплект SET IZ 1200N
Склад:
— електропривод із магнітним кінцевим вимикачем, вбудованим блоком керування й приймачем — 1 шт.
- пульт ДК 4-канальний — 2 шт.
- PULSAR mini сигнальная лампа / Pulsar 230- 1 шт IR30M
— фотоелементи для зовнішнього встановлення — 1 компл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Немає |
| Вага упакованого виробу | 15 кг |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна вага воріт | 1200 кг |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Швидкість | 10 м/хв |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 13 905 ₴


