Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Привод RUN 400HS для відкатних воріт вагою до 400 кг.
Новий, швидший, ніж будь-коли, привод RUN400 HS для відкатних воріт вагою до 400 кг, двигун 24 В, з вбудованим блоком керування BLUEBUS. Ідеально підходить для промислового використання. Різні рівні інтенсивності роботи та широкий набір функцій дають змогу ідеально адаптувати його до індивідуальних умов і місця використання.
Ідеально підходить для високошвидкісної роботи: швидкість руху на 40-60% вища, ніж у стандартних продуктів на ринку, навіть до 70 см/с.
Інтелектуальний привод RUN 400HS:
- датчик температури регулює потужність двигуна залежно від погодних умов і коригує поріг теплового захисту й інтенсивність внутрішнього охолодження.
- функція автопрограмування, завдяки якій привод автоматично запам'ятовує кінцеві положення воріт під час програмування, тобто запам'ятовує, як ворота можуть бути відкриті до максимуму під час кожного руху.
- Блок керування BLUEBUS дає змогу під'єднувати один до одного до 15 пристроїв за допомогою двожильного кабелю, що віддають перевагу.
Опис RUN 400HS:
- самоблокувальний привод, що означає механічне блокування воріт під час встановленого двигуна. Завдяки цьому відпадає необхідність додаткового механічного блокування воріт замком і неможливо відкрити їх вручну.
- функція самодіагностики, завдяки якій лампа сигналізує про несправності системи, а кількість миготливих секунд визначає тип помилки.
- функція постійного моніторингу під'єднаних пристроїв.
- система виявлення перешкод перевантаження.
Переваги приводу RUN 400HS:
- можливість синхронізації роботи двох виконавчих механізмів.
- багаторівневе регулювання роботи приводу.
- підставка для двох сигнальних ламп.
- функція плавного пуску під час закривання та плавного закривання — полягає в зниженні швидкості, щоб уникнути сильного ривка
- коли ворота відчиняються або зачиняються. Унаслідок цього ворота працюють плавно та не шумять під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упакованого виробу | 26 кг |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна вага воріт | 400 кг |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 11 Циклів |
| Швидкість | 34.8 м/хв |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте

