
SET H23/284 — Комплект розпашних важільних приводів до 300 кг до 2,8 м стілька Roger Technology
- В наявності
46 092,50 ₴
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
SET H23/284 — це комплект електромеханічної автоматики з важільними приводом від Roger Technology, призначений для автоматизації двостулкових воріт із шириною стулки до 2, 8 метрів і вагою до 300 кг. Обладнаний потужними приводами на 230 В AC з оптичним енкодером, мікроперемикачами відкриття/закриття та зручним керуванням за допомогою пульта.
Приводи розраховані на інтенсивність до 50% і забезпечують швидкий цикл відкривання за 12 секунд. Завдяки нереверсивному редуктору та ступеню захисту IP44 система стабільно працює за температури від -20 °C до +55 °C.
Комплект містить блок керування з функціями уповільнення, пульт дистанційного керування, синхронізовані фотоелементи, світлодіодну сигнальну лампу з антеною, приймач і табличку «Автоматичне відкриття».
Комплектація SET H23/284:- 2 × H23/282 — електромеханічні важільні приводи 230 В AC з оптичним енкодером і мікроперемикачами, комплект із монтажними пластинами
- 1 × H70/200AC/BOX — блок керування на 2 двигуни, 230 В, з функцією уповільнення, у пластиковому корпусі
- 1 × H93/RX22A/I — вбудований 2-канальний приймач 433, 92 МГц (до 500 кодів)
- 2 × T80/TX2 — пульти 2-канальні, подвійний код (фіксований/ динамічний)
- 1 × R90/F2ES — пара синхронізованих зовнішніх фотоелементів
- 1 × FIFTHY/230 — сигнальна LED-лампа 230 В з інтегрованою антеною
- 1 × R99/C/001 — попередня табличка "Автоматичне відкриття"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упакованого виробу | 30 кг |
| Час відкриття на 90° | 10 сек |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Максимальна ширина стулки | 2500 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 230x190x284 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 300 Nm Н |
- Ціна: 46 092,50 ₴







