
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація
- електропривод MONOS4 — 2 шт.
- плата керування B70/2ML/BOX — 1 шт.
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX20A/I — 1 шт.
- пульт радіокерування 2х канальний E80/TX52R/2 — 2 шт.
KIT MONOS4/GO ПЕРЕВАГИ
- Унікальна конструкція привода з бронзовою шестірнею
- Ширина створки до 4 м
- Вага стулки до 450 кг
- Хід штока 400 мм — монтаж на широкі колони
- Регульовані монтажні кронштейни в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Максимальна вага стулки | 450 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 18,8 кг |
| Час відкриття на 90° | 19 сек |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Максимальна ширина стулки | 4000 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 1223x178x111 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 2200 Н |
| Хід штока | 400 мм |
- Ціна: 35 947 ₴





