
влевовправо
Автоматика Roger Technology KIT BH30/806 для відкатних воріт вагою до 1000 кг із магнітними кінцевими вимикачами maxi комплект
- В наявності
41 766,50 ₴
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KIT BH30/806
Безщітковий електропривод для відкатних воріт вагою до 1000 кг і довжиною воріт до 12 м. з магнітними кінцевими вимикачами. Завдяки використанню новітнього цифрового блока керування й інноваційного двигуна, виготовленого за технологією «Brushless», вдалося створити систему з високою інтенсивністю використання, низьким енергоспоживанням і великим набором функцій.Визнана якість розроблень «Roger technology», тривалі випробування та копітка доводка конструкції дали змогу створити один із найкращих зразків у своєму класі обладнання.
Цифровий блок керування забезпечує великий діапазон налаштувань системи та забезпечує максимально зручний і безпечний режим роботи обладнання без стартових ривків і різкого гальмування наприкінці руху. Зручна ручка розблокування з блокувальним замком дає змогу плавно розблокувати привод. Усі елементи механічної передачі виготовлені зі сталі та бронзи. Провідний сталевий черв'ячний вал передає обертання бронзовому черв'ячному колесу вихідного вала.
Для компактності редуктора черв'ячний вал виготовляється спільно з ротором двигуна.
Надійність вузла черв'ячного колеса забезпечує пара надійних кулькових підшипників. Мотор забезпечений захистом від перегрівання (температура спрацьовування 1400) Комплектація
- електропривод BH30/805 — 1 шт.
- плата керування B70/1DC — 1 шт.
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I — 1 шт.
- пульт радіокерування 2х канальний SYNUS/2 — 2 шт.
- фотоелементи інфрачервоні синхронізовані R90/F4ES — 1 пара
- сигнальна лампа 24V з вбудованою антеною FIFTHY/24 — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 13,1 кг |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 315x165,8x329 мм |
| Максимальна вага воріт | 1000 кг |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 1000 Н |
- Ціна: 41 766,50 ₴




