
влевовправо
Автоматика Roger Technology KIT BM30/400 «Brushless», для відкатних воріт вагою до 500 кг із механічними кінцевими вимикачами
- Немає в наявності
24 359,50 ₴
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматика Roger Technology KIT BM30/400 «Brushless», для відкатних воріт вагою до 500 кг із механічними кінцевими вимикачами
- Електромотор захищений від перегрівання чутливим термостатом безпеки з порогам спрацьовування 150 °C
- Черв'ячний гвинт підданий прецизійному шліфуванню та загартуванню для виняткової плавності руху та надійності редуктора
- Посадкові місця підшипників і корпусні елементи приводу оброблені та центровані з високою точністю, що забезпечує плавне й безшумне обертання, а також бездоганну роботу на багато років
- Положення порівняно монтажної основи регулюється сталевими шпильками в шести точках. Подовжена форма пазів під анкерні болти дає змогу змінювати площу контакту тягової шестерні з зубчастою рейкою воріт. Отже, досягається абсолютна стійкість і відсутність вібрацій у системі Використання спеціалізованих низькотемпературних підшипників у поєднанні з заповненням черв'ячного редуктора приводом змащенням, що зберігає свої експлуатаційні властивості за низьких температур досягається робочий температурний діапазон від -30 до +70 °C
- Міцне алюмінієве руків'я розблокування, обладнане персональним ключем, дає змогу розблокувати та переміщати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення від основної мережі
- Радіальні підшипники захищені двостороннім контактним ущільненням і заповнені термостійкою олією в кількості, достатній на весь термін експлуатації приводу
- Оптимальне поєднання конструкційних матеріалів, як-от сталь і бронза — істотно зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
- електропривод BM30/403 — 1 шт.
- плата керування B70/1DC — 1 шт.
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I — 1 шт.
- пульт радіокерування 2 канальний E80/TX52R/2 — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 13 кг |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 250x165x290 мм |
| Максимальна вага воріт | 500 кг |
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 350 Н |
- Ціна: 24 359,50 ₴





