Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панель керування з дисплеєм для одного або двох приводів 230 В/300 Вт для двостулкових воріт та промислових складаних дверей.
Живлення: 230V однофазне.
Основні характеристики: знімні клемні колодки, програмування з дисплеєм і вбудований двоканальний приймач.
Основні функції: блокування під час закриття, покрокова логіка 3/4, часткове відкривання, швидке закриття та самодіагностика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діел. опір | 3750В протягом 1 хв. |
| Ізоляція | > 2МОм 500В |
| Лампа-індикатор | ~24В, 3Вт макс. |
| Потужність двигунів | 300Вт+300Вт |
| Потужність двигуна | 300Вт |
| Харчування | ~230В ±10 %, 50Гц |
| Харчування аксесуарів | ~24В, 0,2 А макс. |
| Запобіжники | T 2.5 A, T 100mA |
| Розміри | 236х194х100 мм |
| Сигнальна лампа | ~230В 40Вт макс. |
| Ступінь захисту | IP 55 |
| Струм без навантаження | 0,2 А макс. |
| Струм двигунів | ~1,25 А +1,25 А макс. |
| Струм комутації реле | ~10А |
- Ціна: 5 922,50 ₴

