Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація
Електромеханічний привод E5 BT A18 важільного типу для каліток із вагою до 100 кг і завширшки до 1, 8.
Штрих-код товара: 8027908228901
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-канальний радіоприймач на 63 користувачі
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Кавлик»
- Ручне розблокування ключем у разі, якщо немає напруги в мережі
- Швидке закривання з звільнення фотоелементів
- Блокування імпульсу «Старт» у фазі відкривання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Максимальна вага стулки | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Час відкриття на 90° | 14 сек |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 1800 мм |
| Максимальний кут відкривання | 120 ° |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип приводу | Важільний |
- Ціна: 19 827,50 ₴

