Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація
Електромеханічний привод Igea BT важільного типу для відкривних воріт із вагою стулки до 400 кг.
Штрих-код товара: 8027908171948
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-канальний радіоприймач на 63 користувачі
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Кавлик»
- Ручне розблокування ключем у разі, якщо немає напруги в мережі
- Швидке закривання з звільнення фотоелементів
- Блокування імпульсу «Старт» у фазі відкривання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Час відкриття на 90° | 15 сек |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Максимальний кут відкривання | 125 ° |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип приводу | Важільний |
- Ціна: Ціну уточнюйте

