Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромеханічний привод Deimos BT A400 для відкатних воріт вагою до 400 кг
Привод призначений для автоматизації відкатних воріт у приватних і комерційних об'єктах. Модель поєднує надійну механіку, енергоефективну 24V технологію й інтелектуальну систему керування, забезпечуючи стабільну й безпечну роботу воріт.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований двоканальний радіоприймач на 63 користувачі
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим часткового відкривання «Калитка»
- Ручне розблокування індивідуальним ключем, якщо немає напруги в мережі
- Блокування імпульсу «Старт» у фазі відкривання
- Функція плавного пуску та уповільнення у разі зупинки
- Можливість під'єднання модуля аварійного живлення SL BAT2
- Відповідність європейському стандарту якості ISO 9001:2008
- Функція визначення перешкоди
- 24V технологія низького споживання електроенергії
- D-track — запатентована технологія BFT автоматичного регулювання зусилля приводу у разі зміни кліматичних умов
Комплектація
- Привод Deimos BT A400 — 1 шт.
- Вбудований блок керування з механічним вимикачем — 1 шт.
- Вбудований двоканальний приймач (до 63 пультів) — 1 шт.
- MITTO COOL C4 пульт чотириканальний, U-Security, 3V, 433,92 МГц — 2 шт.
- RADIUS LED BT A R0 24V сигнальна лампа жовта без антени — 1 шт.
- COMPACTA A20-180 фотоелементи з поворотною лінзою, 12-33V AC/DC — 1 пара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 8 кг |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна вага воріт | 400 кг |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Румунія |
- Ціна: 14 935 ₴

