
влевовправо
KIT BE20/212/HS — к-кт двостулкового безщіткового швидкісного приводу Brushles до 300 кг до 2,5 м стільника
- В наявності
59 225 ₴
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект електромеханічного привода високошвидкісний безщітковий низьковольтний, для надзвичайно інтенсивного використання, з вбудованим енкодером, незворотний, ідеально підходить для розпушеніх воріт зі стулкою до 2,5 м із механічним стопором за відкривання та закривання. У комплекті з короткими кронштейнами для кріплення гвинтами.
Комплектація
- електромеханічні приводи BRUSHLESS BE20/200/HS — 2 шт.
- блок керування EDGE/BOX — 1 шт.
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I — 1 шт.
- пульт радіокерування 2-канальний SYNUS/2 — 2 шт.
- фотоелементи інфрачервоні R90/F4ES — 1 пара
- сигнальна лампа 24 В із вбудованою антеною FIFTHY/24 — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 22 кг |
| Час відкриття на 90° | 10 сек |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 2500 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 867x105x155 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 36 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 2200 Н |
| Хід штока | 400 мм |
- Ціна: 59 225 ₴







