Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KIT BE20/210GO — Комплект двостулкового безщіткового приводу BRUSHLESS для стулок до 2, 5 м і 400 кг
Roger Technology BE20/210GO — це інноваційний комплект електромеханічного безщіткового приводу для автоматизації двостулкових воріт. Ідеальне рішення для приватного сектора та малого бізнесу, де цінується надійність, тиша та високі технології.
Комплектація
- електромеханічні приводи BRUSHLESS BE20/200 — 2 шт.
- блок керування B70/2DC/BOX — 1 шт.
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I — 1 шт.
- пульт радіокерування 2х канальний E80/TX52R/2 — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Вага упакованого виробу | 20.5 кг |
| Час відкриття на 90° | 15 сек |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 2800 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 867x105x155 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 2200 Н |
| Хід штока | 400 мм |
- Ціна: 47 689 ₴

