
Автоматика Roger Technology R30/1204 для відкатних воріт вагою до 1200 кг із магнітними кінцевими вимикачами привод
- В наявності
29 921,50 ₴
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
|
Мікропроцесорна логіка надає широкий набір спеціалізованих функцій керування, що задовольняють вимоги найвимогливішого замовника. Завдяки вбудованому встановленню істотно спрощуються всі монтажні роботи й електричні під'єднання. Для додаткового захисту від несприятливих зовнішніх впливів електронна плата закрита пластиковим ковпаком. |
|
|
Безпека роботи воріт реалізована за допомогою стандартної комплектації електронного кодера, що постійно контролює рух стулки та забезпечує її зупинку або зворотний хід за наявності перешкоди. Крім того, зчитувач дає змогу активувати режими плавної зупинки воріт під час завершення циклів відкривання й зачинення. |
|
|
Самоблокувальний редуктор гарантує замикання воріт, усуваючи потребу встановлення додаткових замків. На випадок, якщо немає напруги в електромережі для відкривання воріт вручну, передбачена практична ручка розблокування, що відмикається персональним ключем. |
|
|
Положення приводу щодо монтажної основи регулюється сталевими шпильками в шести точках. Подовжена форма пазів під анкерні болти дає змогу змінювати площу контакту тягової шестерні з зубчастою рейкою воріт. Отже, досягається абсолютна стійкість і брак вібрацій у системі. |
|
|
Вільне обертання ведучого валу редуктора забезпечене застосуванням радіальних підшипників кочення. Для зменшення тертя, а отже, нагрівання і зносу деталей, черв'ячний гвинт і проміжна шестерня виготовлені відповідно, зі сталі та бронзи, що істотно збільшує ККД приводу. |
|
|
На воротах автоматизованих приводами з механічними кінцевими вимикачами, лежачи на зубчастій рейці, що утворюються за несприятливих погодних умов, можуть викликати зміщення положень зупинки воріт. Такі випадковості виключені для моделей серії R30, обладнаних магнітними конвінчиками. Постійні магніти абсолютно надійно та точно позиціюють крайні точки ходу стулки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упакованого виробу | 16,7 кг |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Кінцевий вимикач | Магнітні |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 325x162x294 мм |
| Максимальна вага воріт | 1200 кг |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Швидкість | 9,5 м/хв |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тягове зусилля | 800 Н |
- Ціна: 29 921,50 ₴






