Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромеханічний шлагбаум WIDE M
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Час відкриття на 90° | 3.5 сек |
| Вбудований приймач | Да |
| Довжина стріли | 4150 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 320х205х1000 мм |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 300 Циклів |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: 48 667,50 ₴



