
влевовправо
Высокоинтенсивный привод NICE SU2010 для промышленных секционных ворот площадью от 15 до 35 кв.м.
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUMO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів за хвилину | 16 об/хв |
| Крутний момент | 120 Н.м |
| Максимальна площа воріт | 35 м2 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте

