
Электромеханический привод NICE SO2000 для автоматизации секционных ворот площадью до 15 кв.м. и высотой до 5м.
- В наявності
Ціну уточнюйте
+380 (67) 209-19-87
Олександр
- +380 (93) 474-17-98Ігор
- +380 (66) 740-08-48Ігор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SO2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів за хвилину | 30 об/хв |
| Крутний момент | 50 Н.м |
| Максимальна висота воріт | 5000 мм |
| Максимальна площа воріт | 15 м2 |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 15 Циклів |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте
