Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SPIN22 SPIN23
SN6041
SPIN — серія електромеханічних приводів для автоматизації секційних воріт площею до 9, 6 кв. м. (SPIN22KCE, SPIN23KCE) и до 16, 5 кв. м. (SN6041) із приводною рейкою із зубчастим ременем.
Високотехнологічний привод, що дає змогу виконати широкий спектр завдань з автоматизації секційних воріт.
Він забезпечує високий рівень безпеки та має низку функцій, завдяки яким гаражні ворота працюють плавно, забезпечуючи комфорт повсякденного використання.
Зручний для монтажу:
- Простий і швидкий монтаж навіть в обмеженому просторі;
- Вбудований блок керування з легким доступом;
- Програмування функцій усього 3 кнопками;
- Суцільна сталева напрямна завтовшки 35 мм;
- Завдяки технології BlueBUS пристрої керування й безпеки під'єднуються до блока керування лише двома дротами без дотримання полярності;
- Opera — просте та швидке програмування;
- Solemyo — автономна робота від енергії сонця;
- Роз'єм SM для під'єднання радіоприймачів (SMXI, SMXIS, OXI);
Функційний для користувача:
- Тиха робота приводу завдяки використанню армованого ременя;
- Вбудована сигнальна лампа, яка може використовуватися як для освітлення приміщення, так і для сповіщення про неполадки в системі;
- Можливість керування приводом за допомогою вбудованого вимикача зі шнуром;
- Режим енергозбереження;
- Плавний старт і зупинка;
- Резервне живлення від акумуляторної батареї PS124, що встановлюється всередині корпусу приводу;
- Широкі можливості для під'єднання елементів безпеки;
- Функція автоматичного закриття;
- Режим неповного відкриття стулки воріт (режим провітрювання приміщення).
Пристрій OVIEW у системі Opera дає змогу точніше настроїти параметри блока керування й активувати додаткові функції, недоступні під час стандартного настроювання.
Грани застосування
Габаритні розміри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Максимальна висота воріт | 3.4 мм |
| Максимальна площа воріт | 10.5 м2 |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: 15 810,50 ₴



