Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SPIN22 SPIN23
SN6041
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Максимальна висота воріт | 2400 мм |
| Максимальна площа воріт | 10.5 м2 |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Швидкість | 12 м/хв |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Країна-виробник | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



