
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WALKY
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Максимальна вага стулки | 180 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Час відкриття на 90° | 7 сек |
| Кількість моторів | 1 шт |
| Кінцевий вимикач | Немає |
| Максимальна ширина стулки | 1800 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 90x125x385 мм |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 50 Циклів |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип приводу | Важільний |
- Ціна: 27 295 ₴

