Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HY7005
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Немає |
| Час відкриття на 90° | 12 сек |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Кількість моторів | 1 шт |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДхШхВ) | 350x165x242 мм |
| Номінальна потужність | 258 Вт |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Ступінь захисту | 43 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип приводу | Важільний |
- Ціна: 21 733 ₴

