Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WINGO 2024
WINGO 3524
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне харчування | Опціонально |
| Час відкриття на 90° | 29 сек |
| Максимальна ширина стулки | 3500 мм |
| Номінальна потужність | 85 Вт |
| Харчування | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Робочі цикли на годину | 30 Циклів |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип приводу | Лінійний |
| Хід штока | 470 мм |
- Ціна: 33 526,50 ₴

